تولید محتوای متنی

محتوای متنی، یکی از رایج ترین انواع محتواهای ارائه شده در دنیای وب و فضای مجازی است که سهم قابل توجهی را در انتقال اطلاعات به خود اختصاص می دهد. به همین دلیل تولید محتوای متنی باکیفیت و متناسب با سلیقه و علاقه مندی مشتریان، در زمره اساسی ترین نیازهای کسب و ‌کارهای امروزی قرار می گیرد. اما این متون باید چگونه، در چه حجم و کیفیتی و با چه اصول و قواعدی تولید شود؟!

تولید محتوا

سئوی متن؛ مهارتی فراتر از تکرار واژه ها!

برای فعالان فضای وب و کارکنان کسب و کارهای جدید، بهینه سازی فرآیند موتورهای جستجو یا به اختصار «سئو»، نامی آشنا و البته ناشناخته است! اگر شما هم سئوی متن را تنها در تکرار واژه ها و کلمات کلیدی می دانید، وقت آن است که تا دیر نشده، تولید محتوای متنی کسب و کار خود را به یک تیم حرفه ای و متخصص در این امر بسپارید. بر خلاف تصور عموم، اصول سئو دارای ظرافت های بسیاری است که تسلط تیم سئوکاران و حتی محتوانویسان بر آنها، نقش مهمی در افزایش بازدید از محتوای شما و معرفی کسب و کارتان به طیف وسیع تری از مخاطبان دارد. بنابراین به نظر می رسد همکاری با یک تیم خبره و منسجم نیز گزینه مناسبی در کنار استخدام محتوانویسان و محتواگذاران به شمار می آید که علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه کسب و کارها، کیفیت و انسجام محتوای کسب و کار آنان را افزایش می دهد.

انواع محتوای متنی و نیاز کسب و کارها

اگر چه به نظر می رسد مخاطبان امروزی از صبر و حوصله کمتری در مطالعه محتواهای متنی برخوردارند؛ اما با تسلط بر انواع محتوای متنی و شناسایی نیازهای کسب و کار مورد نظر، می توان بهترین محتوا را به عنوان ویترینی برای معرفی خود به مشتریان تولید و عرضه کرد. محتواهای متنی اغلب در قالب متون عمومی، تخصصی، تبلیغاتی و معرفی محصولات ارائه می شوند؛ بنابراین دریافت یک مشاوره حرفه ای جهت انتخاب بهترین گزینه از انواع این محتواها به رشد سریع کسب و کار در دنیای وب کمک بسیاری می کند.

مخاطبان محتوا: موتورهای جستجو یا مشتریان؟

امروزه یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کارها، ارائه محتواهایی است که علاوه بر داشتن تمام ویژگی های مورد نظر موتورهای جستجو برای دیده شدن، ذائقه مشتریان را نیز در نظر بگیرد و موجب جلب نظر آنها شود‌. کم تجربگی و یا عدم آشنایی کامل یک محتوانویس با تمام اصول نگارش محتوای متنی، می تواند متن را به سمتی سوق دهد که تنها مورد پسند موتورهای جستجو و یا فقط مورد علاقه مشتریان باشد! پس سپردن این امر به محتوانویسان حرفه ای و همچنین آشنا به اصول سئو و قواعد نگارشی و ادبی، نقش پررنگی را در افزایش مخاطبان یک کسب و کار ایفا می نماید.

تیم تولید محتوا رادیناوب در کنار شماست!

تیم محتوانویس رادینا وب با تجربه ای گسترده و طولانی مدت در زمینه تولید انواع محتواهای متنی در حوزه های گوناگون، آمادگی خود را برای یک همکاری دوجانبه لذت بخش و آموزنده جهت تولید و نگارش محتوای متنی برای کسب و کارهای مختلف اعلام می کند.

هم اکنون فرصتی فراهم است تا سبک جدیدی از محتوای کاربرپسند و البته همراه با ویژگی های سئوی متن، بر روی وب سایت و صفحات مجازی شما قرار گیرد!