خدمات رپرتاژ آگهی

یکی از قدیمی ترین و رایج ترین راه های معرفی کسب و کارها به طیف وسیعی از مخاطبان و مشتریان، استفاده از کانال های پربازدید و پرطرفدار است و امروزه با نام «رپرتاژ آگهی» شناخته می شود. خدمات رپرتاژ آگهی از گذشته تا به امروز، توسط روزنامه های کثیرالانتشار تا وب سایت های پربازدید ارائه شده و هم اکنون در زمره مهمترین و سریع ترین راه های جذب مشتری به ویژه در فضای مجازی قرار گرفته است.

رپرتاژ آگهی

رپرتاژ آگهی؛ گامی به سوی میلیونی شدن

افزایش مشتریان یا حتی مخاطبان و بازدیدکنندگان از گروه های صدتایی و هزارتایی به مجموعه های میلیونی، کاری است که تنها از عهده یک رپرتاژ آگهی حرفه ای و دقیق بر می آید. برای این هدف، باید ابتدا یک یا چند سایت پربازدید را جهت انتشار مقاله معرفی کسب و کارتان انتخاب کرد و سپس محتوای مختصر و جامعی را با چند کلمه کلیدی ارزشمند، تولید نمود. قابل ذکر است که سایت های ارائه دهنده چنین خدماتی (رپرتاژ خبری) با انتشار مطالبی در حدود ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ کلمه، بستر مناسبی را برای معرفی یک کسب و کار نوپا و گسترش جامعه مخاطبان آن فراهم می کنند.

نقش لینک های رپرتاژ آگهی بر سئوی سایت

سئوی مناسب سایت های مختلف، نقش اول را در افزایش بازدید مفید آن سایت و در نتیجه بالا بردن مشتریان کسب و کار مورد نظر ایفا می کند. در واقع، هدف از خدمات رپرتاژ آگهی و هر نوع تولید محتوایی، بهبود سئو سایت و بهینه سازی یافت شدن آن در موتورهای جست و جو است. به همین منظور باید در استفاده از رپرتاژ آگهی، نکاتی را مد نظر قرارداد که شامل انتخاب سایت مبدأ پربازدید، تنظیم محتوای مختصر و‌ مفید، استفاده از یک یا دو عکس مناسب، لینک دادن به سایت خود از طریق کلمات کلیدی و... می شود.

رپرتاژ آگهی؛ معامله ای برد برد برای کارفرمایان

یک معامله سودمند و بُرد بُرد برای کارفرمایان و صاحبان کسب و کارهای مختلف، استفاده از بستر خدمات رپرتاژ آگهی برای افزایش مخاطبان از طیف های مختلف است. چه چیزی بهتر از این که آگهی معرفی یک کسب و کار کمتر شناخته شده، بر روی سایتی با روزی هزاران بازدید قرار گیرد و تنها توسط گروهی از آنان، انتخاب و مطالعه شود؟

تیم تولید محتوا رادیناوب در کنار شماست!

در این راستا، تیم تولید محتوای رادینا با بهره مندی از نیروهایی باتجربه و خلاق و به منظور افزایش همکاری های خود با مجموعه گسترده تری از فعالیت های مختلف، اقدام به ارائه خدمات رپرتاژ آگهی در طیف وسیعی کرده است و آماده پذیرش سفارش های گوناگون و همسو با سلایق و نظرات کارفرمایان یا کسب و کارهای گوناگون می باشد.