خدمات طراحی سایت

با توجه به اهمیت روزافزون فعالیت در فضای مجازی و بستر وب؛ طراحی یک وبسایت مناسب و جذاب، ویترین معرفی خدمات و محصولات هر کسب و کار محسوب می شود. تیم رادیناوب با مجموعه ای از همکاران توانمند، خلاق و حرفه ای توانسته در بین استارت آپ های فعال کشور، به ارائه خدمات متنوع و هدفمند در زمینه طراحی سایت بپردازد و از این رو رضایت مشتریان خود را کسب نماید.

خدمات طراحی سایت

خدمات رادیناوب در حوزه طراحی سایت

طراحی سایت

اگرچه به طور کلی، طراحی سایت از اصول مشخص و خاصی پیروی می کند؛ اما تسلط بر نیازهای حوزه های گوناگون از جمله حوزه های صنعتی، پزشکی، گردشگری و… در راستای طراحی یک سایت متناسب و اثرگذار تنها از یک تیم حرفه ای و کارآزموده بر می آید.

طراحی و پیاده سازی ربات تلگرام

 

ربات های تلگرامی، نسل نسبتاً جدیدی از سیستم های هوشمند هستند که با پیاده سازی در بستر شبکه مجازی تلگرام، بسیاری از خدمات کانال ها و کسب و کارهای مختلف را با سرعت و سهولت بالاتری ارائه می دهند. تیم رادینا نیز با طراحی و آماده سازی ربات های فروشگاهی، خبری و… برای تلگرام، امکان اتصال آنها به فروشگاه و درگاه های پرداخت را فراهم می کند.

تولید محتوا

طراحی قالب های سایت

قالب سایت به عنوان پوسته و نمای ظاهری یک وبسایت، نقش مهمی در جذب مخاطب و معرفی کلی محصول یا خدمات یک کسب و کار دارد. از طرفی لازم است که ویژگی های پایه و اساسی یک قالب نیز در برنامه نویسی آن، به درستی و با دقت و کیفیت بالایی پیاده سازی شود. لذا طراحی UI و UX اپلیکیشن ها و وبسایت های مختلف، از موارد مهمی است که باید به یک تیم متخصص سپرده شود.

طراحی دیتابیس

با توجه به ضرورت ارائه مناسب ترین شکل از خدمات به مخاطبان و بازدیدکنندگان یک وبسایت، طراحی اصولی دیتابیس و اجرای دقیق پایگاه داده در زمره فعالیت های اصلی گروه رادینا قرار گرفته است.

طراحی نرم افزارهای تحت وب

با یک بررسی مختصر در رفتار مشتریان و مخاطبان شبکه های مجازی مختلف و وبسایت ها می توان متوجه شد که تمایل به استفاده از نرم افزارهای تحت وب، روز به روز افزایش می یابد. لذا تیم ما با در نظر گرفتن نیاز کسب و کارها و مشتریان خود، خدماتی را در زمینه طراحی نرم افزارهای کاربردی حسابداری، رزرو، نوبت دهی، CRM، فروشگاهی و… ارائه می دهد.

تولید محتوا گرافیکی

طراحی اپلیکیشن های موبایل

امروزه اپلیکیشن های موبایل در رقابتی تنگاتنگ و رو به افزایش، در حال توسعه جامعه مشتریان کسب و کارهای مختلف و ایجاد سودهای چشمگیر برای آنها هستند. لذا تیم رادینا با در نظر گرفتن نیاز اغلب استارتاپ ها و کسب و کارها به داشتن اپلیکیشن منحصر به فرد و حرفه ای خود، انواع برنامه های مناسب سیستم عامل اندروید و IOS را به سلیقه و نیاز مشتریان طراحی می نماید.

 

ارائه هاست

هاست یا میزبان سایت، از نیازهای اولیه یک وبسایت پس از طراحی قالب آن محسوب می گردد. در همین زمینه، گروه ما با ارائه هاست مناسب برای سایت ها و نرم افزارهای تحت وب، به توسعه فعالیت آنها کمک می کند.

بررسی امنیت وبسایت ها و اپلیکیشن ها

امنیت وبسایت ها و اپلیکیشن ها، مسئله مهمی است که نادیده گرفتن آن به تخریب سایت یا برنامه مورد نظر تحت حمله هکرها، ویروس ها و کرم ها یا حتی مشکلات داخلی منجر می شود. از همین رو، تأمین امنیت برنامه ها و سایت های مختلف یکی از خدمات تیم رادینا برای مشتریان گوناگون می باشد.

تماس با ما

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره
با ما در تماس باشید

girl_left