درباره ما

گروه تولید محتوا و فناوری دیجیتال رادیناوب، مجموعه ای جوان و توانمند است که با بیش از ۲۰ نیروی متخصص در حوزه های محتوانویسی، سئو و پشتیبانی سایت، طراحی نرم افزارهای گردشگری و طراحی وب سایت فعالیت دارد. این مجموعه از سال ۱۳۹۶ شروع به کار کرده است.

گروه رادیناوب ضمن بهره مندی از تجربه ها و ایده پردازی جمعی از محتوانویسان خلاق و متخصصان سئو، در طی مدتی کوتاه به موفقیت های چشمگیری دست یافته که یکی از بارزترین دستاوردها، قرارگیری در زمره ۵ سایت برتر حوزه گردشگری و سفر طی سه دوره متوالی بوده است. در واقع نتایج تلاش های این تیم، به انتخاب وب سایت جامع گردشگری یزد از سوی جشنواره وب و موبایل ایران در طی سال های ۹۸-۱۳۹۶ انجامیده است.

این مجموعه با در اختیار داشتن اعضایی خلاق و حرفه ای، همراه با برنامه ریزی جامع و هدفمند، در پی افزایش همکاری با استارتاپ ها و کسب و کارهای مختلف مخصوصاً حوزه گردشگری و سلامت است و از این رو آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره و خدمات در زمینه های طراحی سایت، تولید محتوا، سئو سایت، پشتیبانی وب، خدمات رپرتاژ آگهی و… اعلام می دارد.

درباره ما

رادیناوب؛ ارائه خدمات با کیفیت
در حوزه فناوری دیجیتال

تجربه کاری

+3 سال

اعضای تیم

+20 نیرو متخصص

سرویس

+10 خدمات مرتبط با وب

تیم رادینا وب

تیم رادینا متشکل از نیروهای جوان، خلاق، فعال و باانگیزه؛ دورنمایی از یک مشتری مداری حرفه ای و نظام مند را پیش روی خود قرار داده و بر همین اساس، اهداف خود را با در نظر گرفتن دانش روز و نیاز مشتریان به پیش می برد.
همکاران رادینا در طول بیش از ۳ سال فعالیت مستمر _از سال ۱۳۹۶_، تلاش کرده اند تا آگاهی و دانش تخصصی خود را همگام با اطلاعات روز دنیا به پیش برده و علاوه بر پرداختن به اصول حرفه ای طراحی و مدیریت سایت در فضای مجازی، شرط کیفیت و رضایتمندی مخاطبان را نیز مد نظر قرار دهند.

تیم ما

علی ثوابی

مدیر تیم برنامه نویسی

تیم ما

محسن حسن شاهی

برنامه نویس بک اند

تیم ما

سبحان سلیمی

برنامه نویس فرانت

تیم ما

مبینا شکوهی

برنامه نویس بک اند

تیم ما

ریحانه ضرابی

برنامه نویس دیتابیس

تیم ما

فرشته مالکی

برنامه نویس دیتابیس

همکاری با ما

همیشه یک صندلی خالی وجود دارد
دوست دارید به ما بپیوندید؟

working_desk